ua ru
Весільна соціальна мережа - Wedmarket
CRYSTAL BAND
Музика

CRYSTAL BAND

Україна, Львівська область, Львів
Ціна: 0 грн
Телефон: 0965602080 | 0632846054
Електронна адреса: crystalband0@gmail.com
Календар зайнятих дат на 2018 рік:
Січень
вільно
Лютий
вільно
Березень
вільно
Квітень
вільно
Травень
вільно
Червень
вільно
перегорнути календарь

Опис послуг:

Кавер група на небосхилі корпоративної індустрії західної України .Яка несе в собі потужний, кристально чистий енергетичний заряд, що не залишає вашим гостям шансів залишатися осторонь від запальних танців, і неповторної атмосфери свята.
> 5 причин по яких на свято потрібно запросити саме групу

Crystal Band.

1. Підбираємо трек-лист, відповідного формату саме Вашого заходу. Якщо в репертуарі Ви не знайшли композицій, які хотіли б почути на своєму святі, можете замовити ці пісні заздалегідь. Ми обов'язково підготуємо їх до Вашого святкового події!

2. У якому стилі ми виступаємо?

Джаз? -Так!
Ретро хіти? -Так!
Сучасні хіти? -Так!
Поп, рок, фанк?-Так!
Будь-яке святковий захід - від ретро вечірки до вручення Оскара? -Так! Для нас немає нічого неможливого!

3. Якщо ви хочете заспівати, ми здатні забезпечити найбільш кваліфікований акомпанемент! Можлива попередня репетиції для приготування номери разом з Вами, де Ви зможете підібрати потрібну тональність і зручний стиль для Вашої виконання!

4. У Вас тематична вечірка або стилістика заходу витримана в певному кольорі? Із задоволенням підберемо костюми та аксесуари!

5. Прекрасне живе виконання всіх пісень вишуканим голосом вокалістки, в поєднанні з віртуозними музикантами, не залишать нікого байдужим!!!
розгорнути повний опис послуг

Альбоми:

CRYSTAL BAND

Кавер група CRYSTAL BAND . м Львів\nМузичне озвучення весіль, корпоративів, вечірок, днів народження\n\nКращий музичний супровід вашого свята!\nтел. 096-5-60-20-80; 063-2-84-60-54\nE-mail: crystalband0@gmail.com\nОф. сайт: http://crystalband.com.ua/\nFB: https://www.facebook.com/profile.php?...\nVK: https://vk.com/cristalband\nVimeo: https://vimeo.com/138851953\nSkype: crystal_band\nINSTAG:crystalband.grupa\nUkraine, Lviv

Розповісти в соціальних мережах: